Јакна 4Square Discovery црна
  • Јакна 4Square Discovery црна

Јакна 4Square Discovery црна

7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Производител: 4SQUARE
Шифра на производ: discovery crna
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

> Long TRAIL jacket in Maxdura 600D + Dublan 2500D ( CE EN 1395 1)

> Waterproof and breathable membrane / Thermal polar liner removable / Air-mesh liner with foam “soft touch”

> Memory-foam (CE EN 1621 level 1 & 2 )  protectors removable on shoulder, elbow and back

> Front auto-lock Zip with Velcro flap / Inside zip for trousers connection

> Velvet finishing on the wrist / Neoprene finishing on the collar

> Extendible cover on shoulders & elbows / Front and back reflective bands

> Velcro strap on waist, wrist, collar / Snap strap on arms

> 4 front and 3 back ventilation zips / 3 outside and 1 inside waterproof pockets

> 1 back pocket for rain wear / 1 liner pocket with zip for wallet /1 liner waterproof phone pocket

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS