Јакна 4Square Easy сива

Јакна 4Square Easy сива

5.600 MKD
без ДДВ: 4.746 MKD
Производител: 4SQUARE
Шифра на производ: Easy siva
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

> Hoodies 100% Cotton ” soft touch ” . (CE EN 17092 – 2018)

> Air-mesh and aramid liner.

> Memory foam (CE EN 1621 level 1 & 2) potectors removable on shoulders, elbows, and back.

> Auto-lock zip on the front.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS