Грејачи за нозе
  • Грејачи за нозе

Грејачи за нозе

2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
Производител: Shield
Шифра на производ: Грејацинозе
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Наменети за заштита од ветер и студ.
Направени се од специјален водоотпорен материјал.

Имаат постава со 100 гр. со густина на кофлин што прави идеален тампон за ветер, дожд и студ.

Тие се погодни за секое време од денот и годината затоа што можете да ги носите во вашиот багаж насекаде и со вас. Имаат своја торба.

Тие лесно се поставуваат и отстрануваат со велкро ленти.

Универзална големина.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS