Hamachi

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мотоцикл Hamachi Extreme 250
КУПЕТЕ ГО ОВОЈ СКУТЕР САМО ЗА 4.472 ДЕНАРИ МЕСЕЧНА РАТА (на 36 рати преку Капитал Банка -..
121.155 ден.
без ДДВ: 102.674 ден.
Скутер Hamachi Dragon A9 50cc 2T
Модел: ITALJET DRAGON - 2T Моќност:3.8 hp Тип на мотор:Еден цилиндар, 50cc - 2тактен Л..
91.635 ден.
без ДДВ: 77.657 ден.
Скутер Hamachi Dragon A9 50cc 4T
КУПЕТЕ ГО ОВОЈ СКУТЕР САМО ЗА 2.929 ДЕНАРИ МЕСЕЧНА РАТА (на 36 рати преку Капитал Банка - ..
79.335 ден.
без ДДВ: 67.233 ден.
Скутер Hamachi ILLBELLO Limited 50cc 4T
КУПЕТЕ ГО ОВОЈ СКУТЕР САМО ЗА 2.929 ДЕНАРИ МЕСЕЧНА РАТА (на 36 рати преку Капитал Банка - само со ли..
79.335 ден.
без ДДВ: 67.233 ден.
Скутер Hamachi Milan 3 50cc 4T
КУПЕТЕ ГО ОВОЈ СКУТЕР САМО ЗА 3.065 ДЕНАРИ МЕСЕЧНА РАТА (на 36 рати преку Капитал Банка - само со ли..
83.025 ден.
без ДДВ: 70.360 ден.
Скутер Hamachi Rocket 50 4T
Тип на мотор:    1P39QMB - 4T Работен волумен на цилиндарот:50cc Стартување:Еле..
81.795 ден.
без ДДВ: 69.318 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS