Јакна Forte GT 2001065 Metropolis
 • Јакна Forte GT 2001065 Metropolis
 • Јакна Forte GT 2001065 Metropolis

Јакна Forte GT 2001065 Metropolis

4.425 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 3.750 ден.
Производител: Tex Motor
Шифра на производ: Forte Metropolis
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:
 • – Front 4 Cargo Pockets
 • – Wrist Arm Waist Adjustable Gradual
 • – Night Vision Reflective Lines
 • – Oxford Nembrand Fabric
 • – Water Repellent Feature
 • -Inner Removable Capitone Lining (Heat Insulation)
 • – Interior Hidden Pockets
 • – Interior Limeira
 • – Certified Protections
 • – Front Ventilation Channels Breathe

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

 • 00 389 2 2653 253
 • 00 389 70 273 005
 • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS