Јакна S-Tech Lady
  • Јакна S-Tech Lady

Јакна S-Tech Lady

4.830 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.093 ден.
Производител: S-tech
Шифра на производ: stechlady
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:
  1. 600 D Polyester Fabric
  2. Original Zipper
  3. Removable Lining with Zipper
  4. 3 Layers Jacket
  5. CE Protector 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS