Јакна Steev Metropolis
  • Јакна Steev Metropolis

Јакна Steev Metropolis

5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Производител: S-tech
Шифра на производ: SteevMetro
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

High tenacity water repellent polyester outer fabric

• Removable approved protectors on shoulders and elbows

• Back protector (available separately_ Back protector)

• Expansion zones on the shoulder blades and waist

• The jacket contains various pockets, which are waterproof

• Fully removable waterproof and breathable membrane, protected by a full lining

• Fully removable winter thermal lining

• Inside collar in very comfortable velvet and also hood

• Sport Fit

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS