Кацига Nox N608 Сина Мат
  • Кацига Nox N608 Сина Мат
  • Кацига Nox N608 Сина Мат

Кацига Nox N608 Сина Мат

2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Производител: Nox Helmets
Шифра на производ: N608 sina
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

HELL: Polycarbonate made with innovative and high-quality materials

SCREEN : Long clear visor

 LINING: Washable and removable lining

COMFORT: Ventilation system to avoid heat and humidity

SAFETY: Quick release Buckle

PACKAGING: Delivered with helmet bag

SIZE : XS –XL

SPECIFICITY

Micrometric buckle
Removable and washable lining
Easy button visor
Scratch resistant visor
Ventilations

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS