Кацига Pilot Kiron Matt Military

Кацига Pilot Kiron Matt Military

3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Производител: Pilot
Шифра на производ: Kironmilitary
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Outer shell:
Polycarbonate
 
Lining:
Completely removable, washable and sanitized with reflective inserts.
 
Ventialation:
Adjustable top venting for extra air flow
 
Visors:
Anti scratch, quick release system. 
 
Fastening:
Micrometric adjustable buckle
 
Certified:
ECE 22.05
 
Fetures:
Weight: 1150gr.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS