Чизми Falco Airforce Lady

Чизми Falco Airforce Lady

6.560 ден.8.200 ден.
без ДДВ: 5.559 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Airforce Lady
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Micro-Synth” upper and “3D-Mesh" inserts. "Air-Tech" ventilated lining.“D3O” ankle cups. Laces closure. Dual compound vulcanized rubber sole.

Tecnologies :    

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS