Гума Anlas Tournee Sport 110/70 R 17 M/C 54H TL
  • Гума Anlas Tournee Sport 110/70 R 17 M/C 54H TL

Гума Anlas Tournee Sport 110/70 R 17 M/C 54H TL

5.000 ден.
без ДДВ: 4.237 ден.
Производител: Anlas
Шифра на производ: 6296
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS