Гума Anlas Viento Turismo 190/55 ZR 17 M/C (75W) TL
  • Гума Anlas Viento Turismo 190/55 ZR 17 M/C (75W) TL
  • Гума Anlas Viento Turismo 190/55 ZR 17 M/C (75W) TL

Гума Anlas Viento Turismo 190/55 ZR 17 M/C (75W) TL

8.720 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 7.390 ден.
Производител: Anlas
Шифра на производ: 6423
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Optimised tread design promotes uniform wear and excellent water channeling properties for all-weather grip.
  • Latest compound technology delivers fast warm up times and good mileage.
  • Carcass construction delivers a comfortable ride with responsive, neutral handling.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS