Држач за телефон Lampa Quick Fix
  • Држач за телефон Lampa Quick Fix
  • Држач за телефон Lampa Quick Fix
  • Држач за телефон Lampa Quick Fix

Држач за телефон Lampa Quick Fix

1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90423
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Quick fix, phone holder

Waterproof, suitable for smartphones, navigation systems, mobile phones...

Touch screen window cover.

Zipper closure and power cable hole.

Swivel joint arm with rapid universal mounting system

Dimension: 105x175x35 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS