Држач за телефон Lampa Magneto Bike
  • Држач за телефон Lampa Magneto Bike
  • Држач за телефон Lampa Magneto Bike

Држач за телефон Lampa Magneto Bike

1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90424
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Magneto Bike, magnetic phone holder

Waterproof, suitable for smartphones and navigation systems.

Touch screen windows cover.

Zipper closure and power cable hole.

Dimension: 105x175x35 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS