Optiline Handlebar Mount, Држач за гидан
  • Optiline Handlebar Mount, Држач за гидан
  • Optiline Handlebar Mount, Држач за гидан
  • Optiline Handlebar Mount, Држач за гидан

Optiline Handlebar Mount, Држач за гидан

990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Производител: Optiline Duolock
Шифра на производ: 90452
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Handle, handlebar mount

Suitable to fix on handlebars Ø 16 to 32 mm. Fully adjustable, allows the use of the smartphone vertically and horizontally. Specific for Optiline accessories

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS