Држач за телефон Lampa Ridex Mecha
  • Држач за телефон Lampa Ridex Mecha
  • Држач за телефон Lampa Ridex Mecha

Држач за телефон Lampa Ridex Mecha

990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 72537
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ridex Mecha, phone holder for handlebars

  • Completely adjustable for a better viewing angle.
  • Easy and fast fixing on handlebars from 15 to 40 mm Ø.
  • Compatible with devices from 130 to 190 mm height.
  • Rubberized antislip and antiscratch inserts.
  • Doesn’t obstruct the Aux port

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS