Рачки навлаки Lampa Sport-Grip црвени

Рачки навлаки Lampa Sport-Grip црвени

690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90580
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

For motorcycle, scooters and quads with standard hand grips


Left: length 120 mm, Ø 22 mm

Right: length 125 mm, Ø 25 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS