Спреј за ланец Lampa Off-Road 400 ml
  • Спреј за ланец Lampa Off-Road 400 ml

Спреј за ланец Lampa Off-Road 400 ml

500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91680
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Lubricating and protective spray based on graphite for motorcycle chains with / without o-ring, for mechanical and movement parts. It resists the most extreme temperatures, high stresses and protects the treated parts from corrosion and atmospheric agents.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS