Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци
 • Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци
 • Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци
 • Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци
 • Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци
 • Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци
 • Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци
 • Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци
 • Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци

Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци

4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: ActionCamera720
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Action-Cam 1, sport camera 720p + accessory kit

Action sport camera for recording your activites, from the most relaxing to the most extreme one.

 • Video 720 pixels.
 • Waterproof case max 30 m.
 • Wide angle lens: 120°.
 • 2.0” LCD monitor.
 • Multilanguage
 • Storage: Micro SDHC card (not included,

max 32 GB).

 • Battery: 900mAh (1,5 hours).
 • Input / Output: Micro USB

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

 • 00 389 2 2653 253
 • 00 389 70 273 005
 • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS