Четка за чистење ланец Lampa
  • Четка за чистење ланец Lampa
  • Четка за чистење ланец Lampa

Четка за чистење ланец Lampa

350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 94820
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Scrub the chain with the compact bristles of the grunge brush to clean all four sides of a chain. Use the long bristled end to clean other components like sprockets, derailleurs, crankset, brakes. Ideal for cleaning the dirt of your chain before pre-lubrication.

Suitable for traditional and O-ring chains.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS