Мрежа за багаш A-Pro

Мрежа за багаш A-Pro

350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: netblack
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Luggage Net . MATERIALS: elastic net . SIZE: 46 X 48 cm . COLOR: various colors . Holds Luggage with mesh very durable . Equipped with 6 hooks with rubber covering to easily fix to the tank or to your motorcycle .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS