Прекривка за седиште водоотпорна Lampa XL

Прекривка за седиште водоотпорна Lampa XL

790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91255
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Waterproof saddle cover - XL - 80x118 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS