Сет за репарирање гума A-Pro

Сет за репарирање гума A-Pro

1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: am-rg01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Repair Kit . Consisting of gas , foil , glue tube and tools to repair . Repair of luck in case of puncture of the tire

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS