Адаптери за штендер A-Pro CR7198

Адаптери за штендер A-Pro CR7198

990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: CM7198
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Replacement, for rear stand, pair of fork supports with round section. Rubber coated for a better seal and of the vehicle and to ensure less wear. They are made of metal and have a golden color.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS