Штитници за рачки GP Kompozit
  • Штитници за рачки GP Kompozit
  • Штитници за рачки GP Kompozit

Штитници за рачки GP Kompozit

1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Производител: GP Kompozit
Шифра на производ: GP102024
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Description:
Provides protection for brake and clutch arms. It protects the brake arms from the effect of impacting the brake arms at the time of the accident. Thanks to the apparatus, length and shortness can be made. Made of plastic material and assembly is practical and easy.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS