Визир Дефлектор GP Kompozit GP207

Визир Дефлектор GP Kompozit GP207

1.800 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Производител: GP Kompozit
Шифра на производ: GP901947
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
MEASUREMENTS:
WIDTH: 23 cm
LENGTH: 11 cm
THICKNESS: 4 mm

DESCRIPTION:

It is scratch resistant.
Flexible material, resistant to breakage.
Resistant to ultraviolet (UV) sun rays.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS