Визир за Aprilia Pegaso 650 Strada / Trail 2005 - 2011 Puig 2165F

Визир за Aprilia Pegaso 650 Strada / Trail 2005 - 2011 Puig 2165F

5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Производител: Puig
Шифра на производ: 2165F Vizir Pegaso
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Визир за Aprilia Pegaso 650 Strada / Trail 2005 - 2011 Puig 2165F Touring Screen 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS