Ланец за заклучување X-Lock TY402

Ланец за заклучување X-Lock TY402

1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Производител: Tex Motor
Шифра на производ: TY402
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Должина 200 см

100% Brand New And High Quality

Plastic Coated Steel Rope Lock

Cable Length 200 Cm

Durable Motorcycle Bike Lock

Easy To Install And Use

Comes With Two Keys And A Keychain Bracket

Ideal For Securing Your Valuables Like Bicycle, Motorcycle, Etc.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS