Ланец за заклучување X-Lock TY502

Ланец за заклучување X-Lock TY502

990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Производител: Tex Motor
Шифра на производ: TY502
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • ДОЛЖИНА 150 см
  • 100% Brand New And High Quality
  • Plastic Coated Steel Rope Lock
  • Durable Motorcycle Bike Lock
  • Easy To Install And Use
  • Comes With Two Keys And A Keychain Bracket
  • Ideal For Securing Your Valuables Like Bicycle, Motorcycle, Etc.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS