Жмигавци секвенцијални Lampa Glory SQ
  • Жмигавци секвенцијални Lampa Glory SQ

Жмигавци секвенцијални Lampa Glory SQ

1.700 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90474
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Glory SQ, sequential led corner lights - 12V LED

E approved. White lens, amber light. Cables with quick-fit connectors.

Rubberized overhang and crack-proof joint

Approval: E

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS