Жмигавци секвенцијални Lampa Piercer-SQ
  • Жмигавци секвенцијални Lampa Piercer-SQ

Жмигавци секвенцијални Lampa Piercer-SQ

1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90479
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Piercer SQ, sequential led corner lights - 12V LED

E approved. Amber light. Cables with quick-fit connectors.

Rubberized overhang and crack-proof joint

Dimension: 75x15 mm
Approval: E

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS