Жмигавци / Позиција предни Lampa Victory, corner lights and front position lights - 12V LED

Жмигавци / Позиција предни Lampa Victory, corner lights and front position lights - 12V LED

1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91624
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Amber light
  • White light for position
  • Cables with quick-fit connectors
  • Gummed overhang
  • High vibration resistance
  • E approved

Dimension: 90x15 mm
Approval: E

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS