Чизми Falco Speedox

Чизми Falco Speedox

7.920 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 6.712 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Speedox
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

“Micro-Synth” suede and “Air-Tech” textile upper. "3D-mesh" ventilated liner. Thermoformed reinforcements on toe and heel. "D3O" ankle cups inserts. High-grip rubber racing sole.

Tecnologies :   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS