Чизми Falco Airforce

Чизми Falco Airforce

6.560 ден.8.200 ден.
без ДДВ: 5.559 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Airforce
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

"Micro-Synth" upper and "3D Mesh" ventilated inserts. "Air-tech" lining. Reinforced toe and heel. "D3O"  ankle-cups inserts. Laces closure. Dual-compound rubber sole.

Tecnologies :      

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS