Чизми Falco Starboy 3

Чизми Falco Starboy 3

7.920 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 6.712 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Starboy3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

"Micro-Synth" upper and "Air-Tech" ventilated inserts. "D3O" ankle cups protections. Laces closure. Inner cuff-sock lining. Translucent rubber sole.

Tecnologies :      

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS