Чизми Falco Lennox 2

Чизми Falco Lennox 2

7.920 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 6.712 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Lennox2black
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Full grain oil-treated leather upper and “Air-Tech” ventilated lining. “D3O” reinforced ankle cups. Laces and zipper combined closure. Raised inner-sole. High-grip rubber sole.

Tecnologies :      

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS