Чизми Falco Patrol

Чизми Falco Patrol

8.960 ден.11.200 ден.
без ДДВ: 7.593 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Patrol
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Oil-treated leather upper and “High-Tex” waterproof membrane. Reinforced toe and heel areas. "D3O" ankle cup inserts. Laces closure. Dual-compound vulcanized rubber sole.

Tecnologies :      

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS