Термо блуза A-Pro Thermo Shirt

Термо блуза A-Pro Thermo Shirt

1.800 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Termobluza
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Shirt winter underwear (HOTLIFE) . MATERIALS: thermal Textile (HOTLIFE) . PROTECTIONS: anatomical seams . INSIDE: soft cotton . SIZES: S to 3XL . COLORS: Black . Winter shirt excellent for low winter temperatures . To be worn in direct contact with the skin of your body . Retains the natural body heat, preventing cooling .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS