Околувратник Lampa

Околувратник Lampa

850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91309
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Neck-warmer in windproof material

Total protection against wind and cold. Protects, neck and shoulders. Micro-pile inner lining. Velcro adjustable one size.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS