Појас Lampa T-Maxter

Појас Lampa T-Maxter

1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91328
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

T-Maxter Back, Elastic lumbar belt

Elastic corset-band with hard inserts to hold your back during long trips. With soft inner lining.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS