Штитник за чевли Lampa
  • Штитник за чевли Lampa

Штитник за чевли Lampa

400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91402
Достапност (кол. на залиха): Нема на залиха
Количина:
  • Shoe-saver prevents gear lever from contacting your shoe.
  • Quick and easy application by elastic band and velcro.
  • Easy-fit universal

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS