Додатоци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Одело за дожд сет со навлаки за чизми и ракавици A-Pro Idro Kit
Divisible Rain Suit with gloves and Boot Cover . MATERIALS: 100% waterproof Textile (AcquaKill) . PR..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Термо подракавици A-Pro Thermo Undergloves
Under Gloves winter (HOTLIFE) . MATERIALS: thermal Textile (HOTLIFE) . PROTECTIONS: anatomical seams..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Маска за лице A-Pro Cover
Mask protection in neopreme . MATERIALS: neopreme . PROTECTION: anatomical seams . INSIDE: soft . CO..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Маска Околувратник A-Pro Cervicale
thermal collar cotton (HOTLIFE) . MATERIALS: thermal textile (HOTLIFE) . Anatomical seams . INSIDE: ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Поткапа зимска A-Pro Air Warm
Thermal under helmet Cotton (HOTLIFE) . MATERIALS: thermal textile (HOTLIFE) . PROTECTION: anatomica..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Појас A-pro Wave
Adjustable lumbar strip, velcro closure . Internal Structure breathable, thin and enveloping . Allow..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS