Додатоци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Одело за дожд 4Square Low Set
> Raining Pack: ECO + RAINING > Mixed-gender: Men/women > Nylon- PVC and heat-welded ..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Одело за дожд 4Square Basic
> Waterproof suit > Mixed-gender: Men/women > Nylon- PVC and heat-welded seams >..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Одело за дожд Acerbis
Adjustable cuffs with elastic panel and Velcro. Elastic material on the waist for better comfor..
3.500 ден.
без ДДВ: 2.966 ден.
Поткапа Skull
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Поткапа Kawasaki
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Поткапа Honda
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Поткапа Yamaha
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Поткапа Suzuki
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Грејачи за нозе
Наменети за заштита од ветер и студ. Направени се од специјален водоотпорен материјал. Имаат пос..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Штитници / Грејачи за колена кратки
Квалитетен водоотпорен материјал однадвор, многу силен и отпорен на абење. Пријатни за носење. -ги ..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Штитници / Грејачи за колена
Квалитетен водоотпорен материјал однадвор, многу силен и отпорен на абење. Пријатни за носење. -ги ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS