Додатоци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Поткапа Suzuki
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Грејачи за нозе
Наменети за заштита од ветер и студ. Направени се од специјален водоотпорен материјал. Имаат пос..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Штитници / Грејачи за колена кратки
Квалитетен водоотпорен материјал однадвор, многу силен и отпорен на абење. Пријатни за носење. -ги ..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Штитници / Грејачи за колена
Квалитетен водоотпорен материјал однадвор, многу силен и отпорен на абење. Пријатни за носење. -ги ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
Мото појас со џебови
Мото појас каков што сте немале порано. Има 3 џебови (поголеми и помали напред и еден настрана). ..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Термо навлаки / ногавици
Термо навлаки за нозе / термо ногавици за на мотор. Идеална замена за мото панталони. Заземаат малку..
2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
Термо прекривка за скутери
Термо прекривка за скутери - штити од студ и дожд. Водоотпорни платна однадвор и одвнатре. Поставено..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Одело за дожд Nordcap
Waterproof suit composed of two separate pieces, jacket and trousers, heat sealed seams in waterproo..
3.500 ден.
без ДДВ: 2.966 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS