Елек Кожен A-Pro Shot

Елек Кожен A-Pro Shot

3.500 ден.
без ДДВ: 2.966 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Shot
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Gilet cowhide split . Lined with internal pocket for documents . Closing with four comfortable buttons . Available sizes from S to 3XL .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS