Кожен Елек S-Tech 1149
 • Кожен Елек S-Tech 1149
 • Кожен Елек S-Tech 1149

Кожен Елек S-Tech 1149

5.500 ден.
без ДДВ: 4.661 ден.
Производител: S-tech
Шифра на производ: vest1149
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:
 • In a Real cow-mild Leather
 • Lined 100% Polyester
 • Two External Pockets on the front side
 • Internal pocket(s) for carrying documents and wallet.
 • Leather Laces on both sides are for size adjustment.
 • Front closure with Buckles
 • Custom style for motorbike vest

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

 • 00 389 2 2653 253
 • 00 389 70 273 005
 • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS