Јакна A-Pro Empire

Јакна A-Pro Empire

9.700 ден.
без ДДВ: 8.220 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Empire
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Jacket City . MATERIALS: waterproof Textile reinforced seams . PROTECTION: approved removable protectors on shoulders and elbows, removable back reinforcement. INTERNAL: Internal thermal membrane HotLife removable and washable . SIZES: S to 3XL . COLOR: various colors . 100% waterproof . Reflective inserts for increased visibility at night . Outside front pockets , pocket inside .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS