Јакна Softshell FORTE GT 1084 BABIL
 • Јакна Softshell FORTE GT 1084 BABIL

Јакна Softshell FORTE GT 1084 BABIL

5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Производител: Tex Motor
Шифра на производ: Babil
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

  Stain, Sun, Dust Resistant
  Windproof
  Water Repellent
  Easy Reach Money Pocket on Chest
  Coating Zipper
  Inner Lining Reinforced with Ripstop Technique
  Night Vision Reflective
  Chest Protection
  Removable Hood

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

 • 00 389 2 2653 253
 • 00 389 70 273 005
 • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS