Кацига Pilot Fazer SV wh/grey
  • Кацига Pilot Fazer SV wh/grey

Кацига Pilot Fazer SV wh/grey

3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
Производител: Pilot
Шифра на производ: FazerSVwh/grey
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- 2 Shells and ABS fresh material. 
- Removable and washable liner. 
- Comfortable high quality Inner Padding. 
- Anti-Scratch, Anti-FOG PC visor.
- Sunvisor Anti-Scratch. 
- Rear extractors. 
- Micrometric buckle or Double buckle. 
- Weight: 1100±50g.
- ECE 22.05 CERTIFIED

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS