Кацига Nox Premium Genius бела
  • Кацига Nox Premium Genius бела
  • Кацига Nox Premium Genius бела

Кацига Nox Premium Genius бела

7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Производител: Nox Helmets
Шифра на производ: GeniusBela
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

TYPE : Flip-up helmet with adjustable chinbar

COMPOSITION : Polycarbonate outer shell / Polyester inner padding / 2 size shells

SCREEN : Clear screen with anti-scratch anti-UV / Double sun visor / Pinlock 30 Ready

SECURITY : Quick release Buckle

COMFORT : Detachable chin curtain and Breath guard

TECHNOLOGY : Bluetooth ready for GPS

VENTILATION : Air vents on chinbar and front / air extractor on the back

LINER : Washable and removable liner

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS